HAKKIMIZDA

Professional Plastic System Solutions

Avrasya, Ortadoğu ve Türkiye'de faaliyet gösteren PPSS Plastik Makinaları ve Otomasyon Sistemleri, Plastik Endüstrisine yönelik Makine, Yardımcı Ekipmanlar ve Otomasyon Sistemleri tedarik etme amacıyla 29.06.2012 Tarihinde Alper Coşkun tarafindan kurulmuştur.

Kurucumuz KTÜ Makine Mühendisliği fakültesinden mezun olduktan sonra Tepro Makine ve Otomasyon Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Firmasında Satış Mühendisi olarak 10 yılı aşkın süre Plastik Sektöründe hizmet vermiştir. Edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile PPSS Plastik Makinaları ve Otomasyon Sistemleri Şirketini kurmuştur. Kendisi şirketin Genel Müdürü Olarak görev yapmaktadir.

Firmamız, Avrupa menşeili firmaların mümessilliğini yaparken bünyesine Yerli İmalat olan Soğutma Sistemlerini ekleyerek hızla büyümeye devam etmektedir.

PPSS, ilk Olarak İkitelli OSB'de HESKOP Sanayi Sitesinde hizmete başlamıştır. Müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına merkez ofisini 2013 Yılı başlarında "Ağaoğlu My Office 212" binasına taşımıştır.

PPSS olarak, en Doğru Çözümü en Uygun Fiyata hizmetinize sunmayı kendimize amaç edindik. Müşteri memnuniyetini arttırmak için satış sonrası sunduğumuz Hızlı Servis Hizmeti ile yapımızı güçlendirdik. Bizlerle ilgili merak ettiklerinizi, bizi hiç çekinmeden arayarak öğrenebilirsiniz ...

VİZYONUMUZ

Dünyadaki Son Teknolojik yenilikleri takip ederek bu yenilikleri Türk Sanayicisi ile buluşturmak.

Yerli İmalatımız olan Soğutma Sistemlerini Uluslararası Pazara sunmak ve PPSS Markasını Global bir Marka yapmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilimizin ihtiyaçları doğrultusunda en Doğru Çözümü, en Uygun Fiyata, en Hızlı Şekilde sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

GÜVENİLİRLİK Müşterilerimizle olan işbirliğimizin en önemli mihenk taşıdır. ''Yaptığımız Yapacaklarımızın Garantisidir'' görüşü ile verdiğimiz hizmet kalitesini her zaman yükseltmeyi hedefleyen bir anlayış içerisindeyiz.